Od początku roku trwa modernizacja trybuny głównej na Stadionie Miejskim w Chodzieży. Dzięki środkom przekazanym przez Urząd Miasta, poprzez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest zarządcą obiektu udało się zakupić materiały niezbędne do montażu i część nowych krzesełek na trybunę.

Wielkie słowa uznania, a wręcz podziwu należą się przyjaciołom klubu POLONIA Chodzież i miłośnikom sportu za pomoc w realizacji inwestycji. Wymienić tu należy firmę MIWEX – SG Pana Józefa Słomkowskiego za ufundowanie brakujących siedzisk, Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych  i Centrum Edukacji Zawodowej w Chodzieży za współpracę przy demontażu i montażu siedzisk, Panom Jackowi Hałasowi i Wiesławowi Słodowiczowi za opiekę nad uczniami wykonującymi prace na Warsztatach szkolnych oraz członkom Zarządu Klubu, trenerom i zawodnikom drużyny seniorów za pracę na stadionie przy montażu krzeseł na trybunie. Znaczące wsparcie wnieśli również strażacy z PSP w Chodzieży, którzy pomogli klubowi oczyścić trybunę z większych zanieczyszczeń.

Wyrażamy dużą nadzieję, że nieco upiększony stadion będzie areną pięknych emocji sportowych , a osoby w nich uczestniczące uszanują ciężką pracę wielu osób, chcących zadbać o jak najlepsze warunki pobytu na tym miejskim obiekcie.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili się do realizacji tego zadania.

Siedziska produkcji firmy MIWEX – SG

z Chodzieży

Najbliższe mecze
22-06-2019 - godz: 17:00
Fortuna Wieleń
vs
$gospodarz Polonia Chodzież

Aktualności

wszystkie aktualności